מדיניות החלפות והחזרות

סקירה כללית

משלוחים

אספקת המוצרים בהתאם לימי עסקים:

איסוף עצמי – 3 ימי עסקים
משלוח עד הבית – 7 ימי עסקים

מדיניות ההחזרים וההחזרות
ניתן להחזיר מוצר כ-30 יום מיום קבלת המוצר.
כדי להיות זכאי להחזרה, הפריט שלך חייב להיות ללא שימוש ובאותו מצב שבו קיבלת אותו. זה חייב להיות גם באריזה המקורית.

מספר סוגים של סחורה פטורים מהחזרה. לא ניתן להחזיר מוצרים מתכלים כגון מזון, פרחים, עיתונים או מגזינים. אנחנו גם לא מקבלים מוצרים שהם מוצרים אינטימיים או סניטריים, חומרים מסוכנים או נוזלים או גזים דליקים.

פריטים נוספים שאינם ניתנים להחזרה:
כדי להשלים את החזרתך, אנו דורשים קבלה או הוכחת רכישה.
נא לא לשלוח את הרכישה חזרה ליצרן.
ישנם מצבים מסוימים שבהם ניתנים החזרים חלקיים בלבד:

ספר עם סימני שימוש ברורים
CD, DVD, קלטת VHS, תוכנה, משחק וידאו, קלטת קלטת או תקליט ויניל שנפתח.
כל פריט שאינו במצבו המקורי, פגום או חסר חלקים מסיבות שאינן נובעות מהטעות שלנו.
כל פריט שהוחזר יותר מ-30 יום לאחר המשלוח

החזרים

לאחר שהחזרתך תתקבל ותיבדק, נשלח לך דוא"ל כדי להודיע לך שקיבלנו את הפריט שהוחזר. אנו גם נודיע לך על אישור או דחיית ההחזר שלך.

אם תאושר, ההחזר שלך יעובד, ואשראי יוחל אוטומטית על כרטיס האשראי או שיטת התשלום המקורית שלך, תוך כמות מסוימת של ימים.

החזרים מאוחרים או חסרים:
אם עדיין לא קיבלת החזר, תחילה בדוק שוב את חשבון הבנק שלך.
לאחר מכן צור קשר עם חברת האשראי שלך, ייתכן שיחלוף זמן מה עד שההחזר שלך יפורסם רשמית.
לאחר מכן פנה לבנק שלך. לעתים קרובות יש זמן עיבוד לפני פרסום ההחזר.
אם עשית את כל זה ועדיין לא קיבלת את ההחזר שלך עדיין, צור איתנו קשר בכתובת

[email protected]

 

פריטים במבצע.
ניתן לקבל החזר רק על פריטים במחיר רגיל. לא ניתן לקבל החזר על פריטי מבצע.

החלפות
אנו מחליפים פריטים רק אם הם פגומים או פגומים. אם אתה צריך להחליף אותו עבור אותו פריט, שלח לנו דוא"ל לכתובת

[email protected]

 ושלח את הפריט שלך אלינו

משלוח והחזרות

כדי להחזיר את המוצר שלך, עליך לשלוח את המוצר שלך בדואר לכתובת:
מלון פאבליקה – שדרות אבא אבן 9, הרצליה 

אתה תהיה אחראי לשלם עבור עלויות המשלוח שלך עבור החזרת הפריט שלך. עלויות משלוח אינן ניתנות להחזר. אם תקבל החזר, עלות המשלוח חזרה תנוכה מההחזר שלך.

תלוי איפה אתה גר, הזמן שעשוי לקחת עד שהמוצר שהחלפת שלך יגיע אליך עשוי להשתנות.
אם אתה מחזיר פריטים יקרים יותר, תוכל לשקול להשתמש בשירות משלוחים שניתן לעקוב אחריהם או לרכוש ביטוח משלוח. אנחנו לא מבטיחים שנקבל את הפריט המוחזר שלך.

זקוק לעזרה? צור איתנו קשר בכתובת
[email protected]

לשאלות הקשורות להחזרים והחזרות.


תקנון אתר ותנאי שימוש

תנאי שימוש 

תנאי השימוש להלן מסדירים את הגישה והשימוש באתר האינטרנט הפועל משם המתחם www.noxwellness.com ובתוכן שבו והשירות המוצע דרכו. 

בטרם תיכנסו לאתר או תשתמשו בו בכל דרך, עליכם לקרוא את תנאי השימוש שלהלן ביסודיות. תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלנו חלים על כל שימוש מכל סוג שהוא באתר ומהווים הסכם מחייב, לכל דבר ועניין, ביניכם לביננו. על כן, אנו מעודדים אתכם לקרוא בעיון את תנאי השימוש שלהלן וגם את מדיניות הפרטיות שלנו שכן הם מהווים ביחד ולחוד הסכם מחייב בנינו לבניכם. 

  1. כללי
   1. הוראות תנאי השימוש יחולו על כל שימוש שיעשה על ידי כל משתמש באתר. 
   2. כניסה, גלישה או שימוש כלשהם באתר או חלקו, מהווה את הסכמתכם המפורשת להתקשר בתנאי הסכם זה ואישור כי קראתם והבנתם את תנאי השימוש. אם אינכם מסכימים לתנאי השימוש במלואם, נא המנעו מכל גישה או שימוש כלשהו באתר.
 • השימוש באתר או כל חלק ממנה מותנה גם בקיום כל התנאים שלהלן: (1) המשתמש בגין בן 18 ומעלה; (2) המשתמש כשיר לבצע פעולות משפטיות בהתאם לחוק חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב-1962; (4) למשתמש תיבת דוא"ל בתוקף ופעילה.
   1. בגישה לאתר, המשתמש מבקש את הסכמתנו לאפשר שימוש באתר ובשירות בפרט. אנו שומרים על זכותנו שלא להסכים לבקשתכם להשתמש באתר לרבות סירוב לאפשר לכם להשתמש בשירות וגם לסיים את ההתקשרות בנינו לבניכם, באופן מלא או חלקי, ולחסום את הגישה שלכם לאתר באופן מלא או חלקי בכל עת ומבלי להודיע על כך מראש, בכל מקרה של אי עמידה או הפרת תנאי השימוש, או אם הפרתם הוראת כל דין או אם תהיה לנו סיבה לחשוד שאתם מתכוונים להפר את תנאי השימוש או הוראת כל דין, והכל בין אם בעצמכם או באמצעות כל אדם או ישות מטעמכם. כמו כן, אנו שמורים על זכותנו להתנות את השימוש באתר בהמצאת מידע או מסמכים, לפי שיקול דעתנו.
   2. כמו כן, אנו רשאים לסיים את ההתקשרות כולה או חלקה בכל במקרה של טעות (לרבות טעות אנוש) באתר, בפרטי האתר, במאפייניו, הרשאותיו ובשינויים המחויבים גם ביחס לשירות, וכיוצא בזה.
 • הגדרות

האתר


השירות

אתר האינטרנט כפי שהוא זמין מעת לעת בשם המתחם  www.noxwellness.com או כל שם מתחם אחר שנקצה לאתר;

רכישת מוצרי ספורט מעוצבים מבית חברת י.נ נוקס בע"מ.

אתם/משתמש/לקוח (וכל הטיה אחרת)

כל גולש באתר.

החברה/ אנחנו (וכל הטיה אחרת) 

בית עסק ו/או יצרן

י.נ נוקס בע"מ;

עוסק ו/או יצרן שמספק את השירות ו/או המוצר שנרכש;

 • השירות
  1. האתר משמש כפלטפורמה לרכישת מוצרי ספורט מעוצבים של חברת י.נ נוקס בע"מ בלבד. אנו שומרים על זכותנו (אך לא מחוייבים) לסרב לבקשה לרכוש שירות ו/או מוצר באמצעות אמצעי תשלום שאינו מאושר על ידינו, בהתאם להוראות הסכם זה.
  2. על מנת להשתמש בשירות ו/או לרכוש מוצרים, על המשתמש להירשם לאתר ולהקים חשבון אישי. בבחירת חשבון אישי עליכם לבחור שם משתמש וסיסמא ("הרשאות הגישה"). האחריות לשמור על סודיות הרשאות הגישה חלה על המשתמש בלבד ואנו לא נהיה אחראים לאף נזק או הפסד שיגרם לכם או למי מטעמכם בשל חשיפת הרשאות הגישה ו/או גישה לא מורשית לחשבון המשתמש שלכם. 
  3. המחירים המוצגים באתר עלולים להשתנות מעת לעת בהתאם לשינויים הנעשים אצל בתי העסק וצדדים שלישיים.
  4. יובהר, כי הרכישה באתר היא ללקוחות פרטיים בלבד, ולא תתאפשר מכירה סיטונאית של המוצרים. הקמעונאי שומר לעצמו את הזכות למנוע ביצוע רכישות והזמנות המהוות רכישה סיטונאית.
  5. למרות האמור לעיל, ניתן לבצע רכישה סיטונאית באמצעות יצירת קשר עם החברה ובהתאם לכך כי ניתן אישור בכתב לביצוע רכישה סיטונאית.
  6. שימת ליבכם שאספקת חלק מהשירותים ו/או המוצרים לרבות שליחתם אליכם הינה באחריות בית העסק ו/או היצרן בלבד ועל פי תנאיו. עליכם לקרוא היטב ולהבין את תנאי בית העסק ממנו תרכשו המוצר ו/או השירות לרבות עלויות נוספות שיתכן וחלות מצד בית העסק.
 1. ביטול עסקה לפי חוק הגנת הצרכן
  1. יודגש כי מדיניות הביטול היא לא עבור המוצר/ שירות שבאחריות בית העסק.
  2. רק הלקוח יוכל לבצע פנייה לצורך ביטול עסקה.
  3. ביטול עסקה יתבצע בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 (בסעיף זה יחד: "החוק").
  4. בעסקת מכר מרחוק רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתנאים הבאים: (1) בנכס – מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת הנכס, או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק, לפי המאוחר מביניהם; (2)   בשירות – בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב), לפי המאוחר, כמפורט להלן: בעסקה מתמשכת – בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו, ובעסקה שאינה עסקה מתמשכת – בתנאי שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
  5. לפי החוק הודעת ביטול שמתקבלת בפרק זמן שאינו עולה על 14 יום מתאריך הרכישה– תבוטל העסקה ויוחזר הכסף בניכוי 5% מהסכום המלא או 100 ₪, הנמוך מביניהם. 
  6. תשומת לבכם שהוראות החוק המאפשרות ביטול עסקת מכר מרחוק לא תחולנה על אלה: (1) טובין פסידים; (2) שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם מועד ביטול העסקה חל בתוך שבעה ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן; (3) מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה-1995; (4) טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה; (5) טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
  7. לא יינתן החזר כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מתנות.
  8. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי שהעלות במסגרתה עולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
  9. אין בזכותו של צרכן לבטל עסקה כדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע את נזקיה במקרה של החזרת מוצרים שערכם פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבם בזמן שהיו ברשות הצרכן, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנעשה בו שימוש, שאריזתו נפתחה או נפגמה, שניזוק, שנפגם, שהתקלקל ו/או שספג פגיעה כלשהי. משכך לקוחות המבקשים לבטל עסקה מתבקשות להחזיר מוצר עם התווית ובאריזתו המקורית ככל הניתן. כן מתבקשים הלקוחות, על מנת להימנע מגרימת נזק למוצר, להימנע מעשיית שימוש במוצר ולהחזירו ללא כל פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

ביטול עסקה ע"י החברה ו/או האתר

 1. החברה תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה, כולה או חלקה, במקרים כגון:
 2. אם הופר סעיף מסעיפי תקנון זה ו/או מכל מסמך מחייב ו/או תנאי מתנאיו של שירות שהוצע על ידי האתר;
 3. אם יתגלה כי הלקוח הזין פרטים שגויים בעת הרישום לאתר ו/או ביצוע ההזמנה;
 4. אם בוצע מעשה או מחדל אשר עלול לפגוע באתר ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות, עובדי וספקי האתר;
 5. אם השימוש באתר הווה ו/או אפשר ו/או עודד ו/או סייע לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על פי דיני מדינת ישראל;
 6. כאשר הלקוח חב חוב כספי לאתר ו/או לחברה וכבר חלף המועד לתשלומו;
 7. אם נפלה טעות כלשהי, לרבות טעות סופר ו/או תקלה בתקשורת ו/או כל תקלה טכנית אחרת אשר שבשה את מחיר המוצר ו/או את תיאור הפריט באתר ו/או במשלוח המוצר;
 8. במקרה של מניעה ו/או עיכוב מחמת כוח עליון, כדוגמת, אך מבלי לגרוע מכלליות האמור: פעולת מלחמה, איבה, טרור, חבלת סייבר, תקלה מכוונת או בלתי מכוונת באתר החנות, שביתות והשבתות, אירועי טבע חריגים, תקלות בסליקת כרטיסי אשראי וכל סיבה אחרת שאינה תוצאת מעשה או מחדל של האתר;
 9. במקרה בו קיים חשש שהרכישה מבוצעת במסגרת רכישה סיטונאית ו/או לצורך מכירה חוזרת על ידי הקונה או מי מטעמה;
 10. אם אזל המוצר מהמלאי לאחר או לפני שהתבצעה מכירה (אך טרם המשלוח ללקוח). בוטלה ההזמנה כאמור, האתר לא יהא אחראי ולא יישא בכל נזק שנגרם ללקוחה ו/או לצד שלישי, לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר;
 11. כאשר קיים חשש, מצד החברה שהתמורה בגין הרכישה לא תתקבל ו/או שכרטיס האשראי שברשות הלקוחה נחסם ו/או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
 12. מבלי לגרוע מאמור לעיל, החברה תהא רשאית שלא לאשר הזמנה מסיבות נוספות לפי שיקול דעתה הבלעדי.
 • אספקת והובלת המוצרים
   1. החברה תפעל כדי לספק את המוצר ללקוח בכפוף לקבלת מלוא התשלום באמצעות כרטיס האשראי.
   2. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים יהיו כפי שמצוינים בסעיף זה ו/או באתר
   3. החברה תדאג לאספקת המוצר הנרכש באתר לכתובת, כפי שהוקלדה על ידי הלקוח, ותוך עמידה במועד המשלוח הנקוב, אלא אם צוין מפורשות אחרת ו/או למעט עיכובים כאמור להלן.
   4. החברה תספק את המוצרים באמצעות   "HFD  שליחויות"
   5. החברה אינה אחראית על עיכובים של חברת השילוח ו/או דואר ישראל, לפי העניין, ובכל מקרה לא תהא אחראית לאיחור בביצוע אספקת המשלוח בנסיבות העולות כדי כוח עליון ו/או בנסיבות אחרות שאינן בשליטתה, כגון שביתות ו/או תקלות ו/או MAJOR FORCE לרבות אך לא רק תקלות במערכת המחשב ו/או הטלפון ו/או שירות הדוא"ל. כן עלולים להיווצר עיכובים במועדי האספקה של עד שלושה ימי עסקים עקב ריבוי הזמנות ומשלוחים בעת ימי מכירה מיוחדים באתר. עיכובים כאמור אינם באחריות החברה ולא תהא ללקוח כל טענה כנגד החברה בעניין זה. המשלוח יסופק רק לאחר השלמת תהליך הרכישה, קרי לאחר שההזמנה נקלטה במערכת האתר, לפי המועדים המוגדרים, ובתנאי שחברת האשראי אישרה את העסקה, ובהתאם נשלחה ללקוח הודעת אימות.
   6. במידה והלקוח אינו בבית, השליח ישאיר את המשלוח ליד הדלת במקרה בו התקבל אישור מהלקוח להניח את המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל, החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.
   7. המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיעה חברת השילוח החיצונית ו/או דואר ישראל, לפי העניין, בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה על ידי הלקוח בעת ביצוע ההזמנה ובכפוף למדינות חברת השילוח ו/או דואר ישראל, לרבות בעניין ההתחייבות למועד השילוח.
   8. באזורים המוגבלים לגישה מבחינת חברת השילוח  ו/או דואר ישראל, לפי העניין, החברה ו/או חברת השילוח יהיו רשאים לספק את המשלוח ללקוח במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עמו. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, באחריות הלקוח לוודא בעת ביצוע ההזמנה, כי ניתן לשלוח את החבילה למען המבוקש.
   9. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי ו/או על הזמנות שבוצו בהם שינויים בהתאם לדרישת הלקוח (שינוי בתוכן ההזמנה, בכתובת המשלוח וכיוצ"ב).
   10. במקרים בהם מוצר אזל מהמלאי והדבר יתגלה רק לאחר ביצוע הרכישה, החברה תעדכן את הלקוח כי הפריט חסר. יובהר כי יתר הפריטים יסופקו ללקוח בהתאם להזמנה. למען הסר ספק, החברה לא תהא מחויבת במכירת המוצר, וללקוח לא תהא כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק ישיר ו/או עקיף אשר נגרם לו ו/או לצד ג', וזאת בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח כל סכום ששילם במידה ואכן שילם לחברה ו/או תבטל את החיוב במידה ובוצע בגין הפריט החסר.
   11. למען הסר ספק, החברה לא תהא מחויבת במכירת המוצר, וללקוח לא תהא כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק ישיר ו/או עקיף אשר נגרם לו ו/או לצד ג', וזאת בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח כל סכום ששילם במידה ואכן שילם לחברה ו/או תבטל את החיוב במידה ובוצע.
 • שינויים ותיקונים לתנאי השימוש והאתר
 • אנו שומרים על זכותנו להתאים, להשעות, להפסיק או לשנות את האתר או כל חלק ממנו בכל עת, לרבות הרשאות גישה, זמינות של פעילויות ותכנים שונים, שעות פעילות, תוכן, וכן תוכנות ו/או ציוד הנדרשים לצורך גישה ושימוש באתר. 
   1. אנו רשאים לשנות, לתקן, לגרוע או להוסיף על תנאי השימוש בכל עת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי מבלי להודיע לכם על כך מראש. בכל מקרה של שינוי כאמור, ניידע אתכם על שינוי תנאי השימוש כאמור באתר או בדרכי יצירת הקשר שמסרתם לנו. גלישה באתר לאחר פרסום, עדכון או תיקון תנאי השימוש, מהווה הסכמה מצדכם לשינוי ו/או העדכון לתנאי השימוש. עליכם לחזור ולעיין בתנאי השימוש מעת לעת.  
  1. הצהרות המשתמש והגבלות על השימוש באתר
   1. בשימוש באתר והסכמתכם לתנאי שימוש אלה אתם מצהירים כי אתם בגירים בני 18 ומעלה וכשירים מבחינה משפטית ו/או שאתם ההורה ו/או האפוטרופוס החוקי של מי שמשתמש באתר ונתתם בזאת את אישורכם המפורש לקטין שתחת משמרתכם להשתמש במערכות שלנו.
   2. אתם תצייתו להוראות הסכם זה במלואן ולהוראת כל חוק, הוראה, תקנה, צו ו/או כל דין אחר במסגרת שימוש במערכות שלנו.
   3. רק אתם תהיו אחראים לכל נזק אשר ייגרם כתוצאה מהסתמכותכם על הנתונים המוצגים באתר, וכי ידוע לכם שלא נישא באחריות לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, מצטבר, עונשי ו/או מיוחד שייגרם לכם או לצדדים שלישיים כתוצאה משימוש באתר או הסתמכות על המידע שמופיע בו.
   4. המשתמש מתחייב להשתמש באתר ובשירות למטרות אישיות ושאינן מסחריות בלבד, מטרות חוקיות בלבד והוא אינו רשאי להשתמש באתר והשירות באופן שעלול בדרך כלשהי להוות הפרה של הוראות חוק כלשהן או הפרה של חובות משפטיות אחרות או באופן שעלול להוות עוולה אזרחית או עבירה פלילית. 
   5. השימוש בפלטפורמה ע"י מי שאינו תושב ישראל עלול להיות מוגבל או אסור או בעל השלכות, כגון השלכות מיסוי והעברת מידע בין מדינות שונות, בהתאם לחוקים החלים בישראל ובמקום התושבות של המשתמש, אם אינו ישראל. אנו רשאים (אך לא מחוייבים) לסרב לאפשר שימוש באתר למי שאינו תושב ישראל.
   6. בלי לגרוע מכלליות ההגבלה, חל איסור על ביצוע כל אחת או יותר מהפעולות שלהלן:
    1. חל איסור מוחלט על ביצוע ו/או לשדל אחר לבצע כל פעולה שעולה לכדי עבירה פלילית ו/או שידול לעבירה פלילית ו/או עוולה אזרחית ו/או שיש בה כדי לעודד התנהגות היכולה לעלות כדי עבירה פלילית, עוולה אזרחית ו/או הפוגעת ברגשות הציבור ובתקנת הציבור, לרבות, אך לא רק, עבירה ו/או עוולה בניגוד לחוק המחשבים, תשנ"ה-1995, חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, חוק האזנת סתר, תשל"ט-1979, חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב-1982, חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000, פקודת המיסים [גביה].
    2. לא להעתיק, להציג בפומבי, לשכפל, לעלות, לפרסם, להעביר או להפיץ בצורה אחרת, כל חומר או חלק מהאתר. השימוש שיעשה בתכנים באתר מוגבל לשימוש פרטי בהיקף סביר ומקובל, לא-מסחרי, ובתנאי שלא יעשה כל שינוי בזכויות היוצרים בפרט ובזכויות הקנייניות בחומרים אלו בכלל. כל שימוש באתר שלא למטרות שצוינו לעיל, לרבות אך מבלי לגרוע, שימוש בהם בכל אתר אחר ו/או בכל רשת מחשבים אחרת הינו אסור בהחלט, ויהווה הפרה של זכויותינו.
    3. לא להשתמש באתר לרבות בתכנים שזמינים בה למטרות רווח או למטרות מסחריות וגם לא שיווקיות באמצעותכם או באמצעות צד שלישי.
    4. לא לשנות או לנסות ולשנות את האתר ואת מאפייניו בכל דרך, לא לבצע הנדסה חוזרת או כל פעולה אחרת בעלת מאפיינים או תוצאות דומות באתר, בין בעצמכם ובין באמצעות כל אדם או ישות מטעמכם;
    5. לא ליצור בדרך כלשהי מאגר או אוסף של תכנים או נתונים מהאתר;
    6. לא להשתמש באתר או בכל חלק ממנו, בכל אופן שמהווה הפרת סודיות או הפרת זכויות של צד ג', לרבות אך לא רק, הפרה ו/או פגיעה בכל אחד מאלה: בזכויות יוצרים, סימן מסחר, סוד מסחרי וכל זכות קניין רוחני מכל סוג שהיא ו/או בזכות הפרטיות, בכבוד האדם, ברגשות הציבור, בשם הטוב וכיוצא באלה;
    7. לא להפעיל יישום, תוכנה, מערכת או אמצעי כלשהו המאפשר סריקה, חיפוש, העתקה, קידוד, כריית מידע, תרגום או אחזור אוטומטי של תכנים או מידע באתר. האמור בסעיף זה חל גם על פעולות שמיועדות לאסוף מידע ונתונים על משתמשים אחרים באתר;
    8. לא לשנות או להתערב בקשר בין האתר לשרתים או למערכות המארחות או המאפשרות את תפעולו וגם, אך לא רק, להעביר כמות פקודות או בקשות לשרתי האתר באופן ידני, אוטומטי או ממוחשב, באופן ישיר, באמצעות אחר או באמצעות מספר יחידות מחשוב, בכמות כזו שבן אדם אינו יכול לבצע בעצמו ואשר יוצרת עומס על האתר, משביתה או משבשת את פעילותו או את המערכות שעליו מאוחסן, באופן מלא או חלקי;
    9. למען הסר ספק, אין לפרסם, למכור, להשכיר, להפיץ, להעתיק, לשנות, למכור, לשווק, להציג וכיוצא בזה, בין אם באופן מסחרי ובין אם באופן אישי, כל תוכן ומידע המצוי באתר;
    10. לפרסם באתר תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי ללא רשות מפורשת בכתב מאיתנו;
    11. לא להשתמש באתר או בכל חלק ממנו כדי להתחזות לאחר ו/או כדי לבצע פעולות הונאה, גזל, גניבה, תרמית, עושק, כפייה וכדומה;
  2. סיום ההסכם
   1. אנו שומרים על זכותנו לסרב לאפשר לכם גישה לאתר או כל חלק ממנו ולסרב להעניק לכם את השירות לפי שיקול דעתנו הבלעדי.
   2. אנו שומרים על זכותנו לסיים את ההתקשרות בנינו לבינכם, באופן מלא או חלקי, לבטל הסכם זה מולכם ולחסום את הגישה שלכם לאתר באופן מלא או חלקי בכל עת ובלי להודיע על כך מראש, בכל מקרה של אי עמידה או הפרת תנאי השימוש, או אם הפרתם הוראת כל דין או אם תהיה לנו סיבה לחשוד שאתם מתכוונים להפר את תנאי השימוש או הוראת כל דין, והכל בין אם בעצמכם או באמצעות כל אדם או ישות מטעמכם. כמו כן, אנו רשאים לסיים את ההתקשרות ואת הסכם זה כולה או חלקה בכל במקרה של טעות (לרבות טעות אנוש) באתר, בפרטיו,  במידע הזמין בו, במאפייניו, הרשאותיו וכיוצא בזה.
 • קניין רוחני
   1. יובהר כי מוצרינו ו/או מוצריהם של מי מטעמנו, הטכנולוגיות, התכנים, הסמלים והשמות המסחריים והתהליכים המאוזכרים ו/או מפורסמים באתר מהווים סודות מסחריים ו/או מהווים זכות קניינית אחרת שלנו ו/או של צדדים שלישיים שהרשו לנו להשתמש בזכויות שלהם. לפיכך, אנו ו/או מי מטעמנו שומרים את כל הזכויות ואין לראות בהוראות תנאי שימוש אלו ו/או בכל הוראה אחרת המופיעה באתר ככזו המעניקה ו/או מעבירה כל זכויות קנייניות כאמור ו/או המעניקה זכות שימוש כלשהי שלא הוענקה במפורש במסגרת תנאי שימוש אלה.
   2. כל זכויות הקניין הרוחני לרבות אך לא רק מלוא זכויות היוצרים, הפטנטים, העיצובים התעשייתיים, סימני המסחר, הסודות המסחריים או כל זכות אחרת, באתר, בשמו, בתוכנות או היישומים הזמינים בו, בקוד המקור, בכל יצירה, המצאה, אמצאה, רעיון, עיצוב גרפי, איורים, ממשק משתמש, סרטונים, טקסטים, תמונות, מצגות, לוגואים, מוניטין ובכל תוכן אחר הכלול באתר, שייכות לנו או לצדדים שלישיים אשר נתנו לנו רישיון או הרשאה אחרת לשימוש, וזאת בין אם נכללה ביחס לתוכן, מידע או רכיב ספציפי הודעת זכויות יוצרים, פטנט, עיצוב או סימן מסחר ובין אם לאו, בין זכויות הקניין הרוחני או האחרות רשומות, הוגשו לרישום או לאו. 
 • הלוגו שלנו שמופיע באתר בבעלותנו. הצגת הלוגו באתר אינה מהווה הסכמה כלשהי שלנו לשימוש בסימן המסחר שלנו, בין שהוא רשום ובין שאינו רשום, או לשימוש בכל סימן מסחר אחר אשר עשוי להופיע באתר. מבלי לגרוע מהאמור, אין להשתמש בלוגו שלנו בקישור כלשהו.
   1. הודעה והסרה של תוכן פוגע
    1. אם אתם צד שלישי ומצאתם שבאתר נמצא תוכן שלשיטתכם מפר זכויות קניין רוחני שלכם ו/או מפר את זכות הפרטיות שלכם ו/או מהווה לשון הרע עליכם או שהוא פוגע בכם בדרך אחרת ("תוכן פוגע"), אנא צרו עימנו קשר. אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת להסיר את התוכן הפוגע, בכפוף לבירור הנושא לפי שיקול דעתנו.  
    2. חשוב שתדעו שבאתר מצוי תוכן שמועלה על ידי צדדים שלישיים, לרבות אך לא רק הספקים. תוכן זה מועלה על אחריותם בלבד ואנו עושים מאמצים רבים כדי למנוע העלאת תוכן פוגע אך עם זאת אין לנו אף שליטה על התוכן שמשתמשים מעלים למערכות שלנו ולא חלה עלינו אף אחריות בשל העלאת תוכן פוגע וגם לא לכל נזק, ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לצדדים שלישיים, אם ייגרם, בשל העלאת תוכן פוגע על ידי מי מבין המשתמשים.
  1. קישורים באתר
   1. יתכן כי באתר יופיעו קישורים לאתרי אינטרנט ו/או יישומים אחרים חיצוניים. אין ולא תהא לנו אחריות לזמינותם של האתרים או המקורות כאמור, כל טענה בנוגע לשירותים ו/או משאבים ו/או קישורים כאמור, תופנה כלפי הצדדים השלישיים המספקים אותם. לתשומת ליבכם, כל הדעות, העצות, הפרסומים, ההצהרות, ההצעות ו/או כל מידע אחר המוצג על ידי צדדים שלישיים אלו, הינם דעתם הבלעדית של צדדים שלישיים אלו, ואינם משקפים את המלצותינו ו/או דעתנו לענייניים אלו.
   2. הימצאות קישור באתר אינו מהווה המלצה לבקר באתר או היישום המקושר או להתקשר עם הגורם מושא הקישור ואיננו נותנים חסות על אף אתר או יישום של צד ג' שמקושר באמצעות האתר וגם לא לאף פרסום צד שלישי. ברגע שתלחצו על קישור אתם תועברו לאתר, יישום או שירות אחר שאינם קשורים אלינו ואינם בשליטתנו ואשר להם תנאי שימוש אחרים, המחייבים אתכם. אנו ממליצים לכם לקרוא היטב את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אתרים או יישומים אחרים בטרם תשתמשו בהם ו/או תאפשרו לכל אדם תחת חסותכם ו/או משמורתכם החוקית להשתמש בהם.
   3. יובהר כי לא נקטנו באף צעד לבדוק את נכונות או מהימנות המידע הכלול בקישורים או פרסומות כאמור, וכל מי שנכנס לאתר אחר או מתקשר עם צד ג', עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
  2. אחריות
   1. האתר, התוכן שבאתר, הפרסומים, המחירים, הקופונים, כרטיסי התשלום, ו/או כל מידע אחר לרבות תמונות וטקסטים זמינים כפי שהם (AS IS), ללא כל התחייבות, הבטחה, אחריות או מצג מכל סוג שהוא. אנו לא מתחייבים בשום צורה, לא במפורש ולא במשתמע ובשום אופן לא נהיה אחראיים כלפיכם ו/או כלפי מי מטעמכם בכל הנוגע לאיכות האתר ולתפעולו ו/או למידע שזמין בו, לרבות, אך לא רק, לנכונות ודיוק המידע שזמין ו/או לדיוק ונכונות השמות ו/או כל פרט אחר הזמין באתר, ו/או זמינות האתר ו/או רכיביו השונים ו/או המידע ו/או אבטחתו.
   2. מטבע הדברים, זמינות האתר תלויה במכשיר הקצה שבאמצעותו תבחרו לגשת ולהשתמש באתר כמו גם בזמינות של רשת האינטרנט, הסלולר ו/או החשמל ולא תהא לנו אף אחריות בשל כשל בשימוש שלכם באתר ו/או ביכולת שלכם ו/או של מי מטעמכם להשתמש בו, בשל סיבות הנובעות במישרין או בעקיפין במכשיר הקצה שלכם, ברשת האינטרנט, הסלולר ו/או החשמל ו/או כל תשתית אחרת שאינה מטעמנו ו/או בשליטתנו.
 • השימוש באתר, לרבות הסתמכות על המידע הזמין בו, ייעשה על אחריותכם המלאה והבלעדית ואתם לוקחים על עצמכם את הסיכונים הכרוכים בשימוש באתר ובתוצאות השימוש כאמור ופוטרים אותנו מהסיכונים הכרוכים בכך באופן מלא, סופי ובלתי חוזר.
   1. אתם מוותרים בזאת, באופן מלא, סופי ובלתי חוזר על כל טענה, תביעה, תלונה ו/או דרישה כנגדנו, עובדינו, מנהלינו, ספקינו, חברות בנות, חברות אם, קבלני משנה ו/או כל מי מטעמנו ביחס לשימוש או אי היכולת שלכם להשתמש באתר, במידע ובתכנים הזמינים בו כאמור ו/או בגין כל נזק, הוצאה, הפסד ו/או חיסרון כיס, ישירים, עקיפים ו/או מצטברים לגוף וגם לרכוש, שייגרמו לכם בשל שימוש באתר ו/או רכישת קופונים/כרטיסי מתנה כתוצאה מגלישה באתר ואתם פוטרים אותנו מכל אחריות כאמור.
   2. אנו לא נישא באחריות לאף נזק ישיר או עקיף, מצטבר, עונשי, מיוחד הנובע בדרך כלשהי משימוש באתר ו/או מחוסר האפשרות להשתמש בו או בכל חלק ממנו, וזאת בין אם יכולנו לצפות את הנזק מראש או לא.
   3. אנו לא נישא באחריות כלשהי להפרעות, תקלות, זמני תגובה, וירוסים, תוכנות זדוניות או כל גורם אחר אשר עלול להפריע או לפגום באתר ו/או לגרום נזקים כלשהם לכם ו/או לצדדים שלישיים כלשהם. כמו כן, איננו מתחייבים כי האתר או השרתים שמכוחם הן פועלות, נקיים מוירוסים או מכל מרכיב זדוני ו/או מזיק אחר; אתם, ולא אנחנו, תישאו בכל ההוצאות והתוצאות הכרוכות בכל טיפול, שירות או תיקון שיהיה צורך בהם, לרבות, אך לא רק, לנזקים אשר ייגרמו למערכת המחשב ו/או לתשתיות של המשתמש או מי מטעמו, אובדן מידע, או כל נזק אחר הנובעים משימוש באתר. בלי לגרוע מהסכם זה ו/או מזכויותינו על פי כל דין, אתם מוותרים כלפינו באופן מלא, סופי ובלתי חוזר על כל טענה, תביעה, תלונה ו/או דרישה הנובעת מהוצאות ו/או תוצאות כאמור לעיל בסעיף זה.
   4. ו/או זמינות האתר כולו או חלקו, הפרה של זכויות והתאמת האתר למטרות מסוימות ו/או אנשים מסוימים.
   5. רישומי המחשב שלנו בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה חלוטה לאמיתות האמור בהם ולנכונות הפעולות.
  1. שיפוי
   1. הנכם מסכימים ומתחייבים להגן עלינו ולשפות באופן מלא אותנו, מי שבא מטעמנו ו/או בנעלינו, מקבלי רישיון שימוש, עובדינו, מנהלינו, ספקנו תאגידים קשורים עמנו, או מי מטעמם, בגין כל נזק, הפסד, אובדן, תשלום או הוצאה שייגרמו, במישרין או בעקיפין, ובכלל זה שכר טרחת עו"ד, והוצאות משפט סבירות, בקשר עם או עקב הפרת תנאי שימוש אלה על ידכם.
  2. מדיניות הפרטיות
   1. מדיניות הפרטיות שלנו בקשר עם השימוש בפלטפורמה זמינה בקישור הבא _________ ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה.
 • סמכות שיפוט, אי ויתור ושלמות הסכם
  1. על היחסים ביננו לבינכם בכלל ועל תנאי שימוש אלה בפרט יחול הדין הישראלי בלבד. אך ורק לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב תהיה סמכות שיפוט ייחודית ובלעדית לדון בכל סכסוך, מחלוקת או עניין בקשר לאתר, במישרין או בעקיפין או בכל הנוגע לתנאי השימוש והנובע מהם.
  2. שום החלטה שלנו לאכוף או להימנע מאכיפה או שיהוי במימוש זכות כלשהי לא תפורש כוויתור על הזכות או תשליך על מקרים אחרים ולא תהווה השתק או מניעות מאיתנו לעמוד על או לאכוף כל זכות מזכויותינו מכוח הוראות תנאי שימוש אלה או מכוח כל דין.
  3. היה שבית משפט מוסמך יפסוק שהוראה מתנאי שימוש אלה, אינה תקפה או אינה אכיפה מכל סיבה שהיא, אזי אותו תנאי או הוראה ימחקו ויוחלפו על ידי תנאי או הוראה אחרים, הקרובים להם בתכליתם ומהותם ואשר מגשימים את כוונת הצדדים. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, יתר התנאים והוראות תנאי השימוש, ימשיכו לחול ללא אף שינוי. 
  4. אנו רשאים להעביר את זכויותינו ו/או התחייבויותינו, כולן או חלקן, באופן חופשי וללא הגבלה לפי שיקול דעתנו. כל ויתור ו/או ארכה מצידנו בנוגע להפרה ו/או מילוי תנאי של הוראות תנאי שימוש אלה לא תהווה ויתור ו/או ארכה בקשר עם הפרה אחרת בין אם דומה ובין אם שונה מהפרה שעליה הביענו ויתור כאמור.
 1. Contact

אם יש לך הערות או שאלות בנוגע לתנאי השימוש, אנא פנה אלינו באמצעות אפשרות ה"צור קשר", או באמצעות תיבת הדוא"ל  hi@noxwellness